Avertizare!

Deschizi un detaliu de produs cu accesorii erotice.
Făcând clic pe butonul „da”, declar: Sunt adult, peste 18 ani

Nu voi permite niciunui incompetent sau minor să acceseze datele furnizate aici nu puteți adăuga sau elimina mărfuri la o comandă deja trimisă, doar o anulați

Da Nu
Autentificare
0 RON0

Bioderma Sensibio DS+ 200 ml

Cosmetică
Bioderma Sensibio DS+ 200 ml
49 RON
Není skladem
la cerere
Bioderma Sensibio DS+ 200 ml

Descrierea produsului

"Gelul spumant de curățare Bioderma Sensibio DS + pentru pielea iritată este de mare ajutor în curățarea pielii cu probleme. Îndepărtează activ excesul de grăsime și previne înmulțirea microorganismelor care provoacă deteriorarea stării pielii. Potrivit pentru adulți și copii mici. Nu contine parfum. Mo de utilizare - aplicați gelul spumant pe pielea umedă de 1-2 ori pe zi. Spălați cu săpun, apoi clătiți bine. Uscați ușor. Poate fi folosit și ca spumă de ras. Evitați contactul cu ochii."

Produse similare

NOBLAS

Parfumuri, produse cosmetice, perri de păr:  puteți cumpăra toate pe noblas.ro. Pe noblas.pl extindem constant portofoliul de mărci și puteți aștepta cu nerăbdare oferte săptămânale la produsele selectate. 

Nu ezitați să vă cumpărați vouă sau celor dragi un cadou frumos mirositor.